ZADZWOŃ+48 600 410 528

PHU Mariusz Mażul, ul. Gorzowska 16, 66-432 Baczyna

Prosty montaż oraz modułowa konstrukcjaKontrola wjazdu Systemy parkingowe Gorzów

Kontrola wjazdu » Systemy parkingowe

• Z każdego miejsca na świecie: opcjonalna funkcja zdalnego sterownia i zdalnej konserwacji
• Zarządzanie uprawnieniami dostępu z każdego urządzenia peryferyjnego
• Prosty montaż oraz modułowa konstrukcja, która zapewnia możliwość rozbudowy systemu

Systemy parkingowe

Systemy parkingowe

Wystarczająca ilość miejsc parkingowych jest kluczowym elementem infrastruktury śródmiejskiej. Zazwyczaj w miejscach, gdzie budowane są duże galerie handlowe lub centra opieki medycznej, powstają jednocześnie rozwiązania uwzględniające możliwość płatnego parkowania. Do takich waśnie rozwiązań oferujemy "z jednej ręki" wszystkie komponenty potrzebne do zagospodarowania przestrzeni parkingowej: terminale wjazdowe i wyjazdowe, szlabany, a także odpowiednie kasy automatyczne.

Podłączenie do serwera WWW zapewnia dostęp do całego systemu parkingowego (warunkiem jest posiadanie odpowiednich uprawnień) i możliwość szybkiego usuwania usterek z dowolnego miejsca na świecie. Obsługa i kontrola systemu parkingu jednopoziomowego / wielopoziomowego odbywa się przez przeglądarkę internetową na smartfonie, tablecie lub komputerze osobistym.

Dane liczbowe mają istotne znaczenie dla operatorów płatnych parkingów. Nasz system oferuje Państwu szeroki zakres możliwości analizowania danych, co pozwala na bieżąco monitorować obłożenie parkingu i wielkość obrotów.

Terminale wjazdowe i wyjazdowe

Terminale wjazdowe i wyjazdowe

Nasze terminale wjazdowe i wyjazdowe zapewniają najwyższy komfort obsługi. Szybki i nieskomplikowany dostęp dla użytkowników systemu parkingowego zapewniają: kolorowy wyświetlacz, podświetlany przycisk wydawania biletu i czytnik biletu.

Czy planują Państwa udostępnić swój system parkingowy dla samochodów parkujących długoterminowo, na przykład poprzez wydzielenie części miejsc postojowych wyłącznie dla gości hotelowych? W takim przypadku oferujemy możliwość wyposażenia naszych terminali wjazdowych i wyjazdowych ze zintegrowanym oprogramowaniem w dodatkowe czytniki kodów QR, kart RFID i transponderów.


Kasy automatyczne

Kasy automatyczne

Uiszczanie opłaty za parkowanie trwa tylko chwilę dzięki czytelnym komunikatom wyświetlanym na kolorowym ekranie i czytnikowi biletów z podświetleniem LED. Nasze kasy automatyczne mogą być standardowo wyposażone w interkom z modułem interfejsu do połączenia z instalacją telefoniczną. Opłaty za parkowanie można szybko i wygodnie uiszczać monetami, banknotami, kartą debetową lub kredytową.

Opcjonalna oferta obejmuje również najróżniejsze systemy udzielania bonifikaty od opłat za parkowanie. Operator może na przykład decydować o rabatowaniu opłat parkingowych dla osób kupujących bilet do kina, gości hotelowych lub pacjentów centrum medycznego, którzy korzystają z dostępnego płatnego parkingu.