ZADZWOŃ+48 600 410 528

PHU Mariusz Mażul, ul. Gorzowska 16, 66-432 Baczyna

Szybki montaż i rzadsza konserwacjaKontrola wjazdu Szlabany Gorzów

Kontrola wjazdu » Szlabany

• Z każdego miejsca na świecie: opcjonalna funkcja zdalnego sterownia i zdalnej konserwacji
• Zabezpieczone przed aktami wandalizmu
• Szybki montaż i rzadsza konserwacja

Parkingi pracownicze, parkingi hotelowe, parkingi dla kompleksów mieszkaniowych - możliwości zastosowania szlabanów są wszechstronne. Nasze systemy szlabanów są idealnym rozwiązaniem do parkingów długoterminowych – w połączeniu z odpowiednim urządzeniem kontrolnym i prostymi elementami obsługi lub przez rozwiązania systemowe obejmujące zarządzanie identyfikacją.

Indywidualne systemy sterowania i zarządzania oraz rozbudowy systemów z uwzględnieniem specyfiki danego zastosowania gwarantują uzyskanie właściwych rozwiązań w każdej sytuacji. Wszystkie funkcje każdego z komponentów są testowane przed ostatecznym zainstalowaniem systemu, co zapewnia z jednej strony sprawny przebieg montażu, a z drugiej niezawodną eksploatację. Nasze szlabany są zabezpieczone przed aktami wandalizmu i posiadają - w zależności od wersji wykonania - funkcję inteligentnego rozpoznawania przeszkód. Opcjonalne zdalne sterowanie umożliwia nadzorowanie i sterowanie systemem szlabanów za pośrednictwem serwera WWW z dowolnego miejsca – na życzenie nawet za pomocą smartfonu.

Nasza oferta obejmuje systemy automatycznych szlabanów, w których maksymalna szerokości blokady wynosi 10 m, a ramię szlabanu może być płaskie, okrągłe, ośmiokątne lub łamane.


Automatyczny szlaban SH50

Automatyczny szlaban SH50

Maksymalna szerokość blokady automatycznego szlabanu SH 50 wynosi 4710 mm.

Czas otwarcia / zamknięcia 3 – 6 s w zależności od dł. ramienia. Cykle na dobę do 500. Całkowita liczba cykli (żywotność) do 1 mln. Wersja wykonania mocowanie z prawej lub lewej strony. Wymiary obudowy szlabanu (szerokość × wysokość × głębokość) 220 × 1170 × 390 mm.

Automatyczny szlaban SH100

Automatyczny szlaban SH100

Maksymalna szerokość blokady automatycznego szlabanu SH 510 wynosi 5750 mm.

Czas otwarcia / zamknięcia 3 – 6 s w zależności od dł. ramienia. Cykle na dobę do 1000. Całkowita liczba cykli (żywotność) do 2 mln. Wersja wykonania mocowanie z prawej lub lewej strony. Wymiary obudowy szlabanu (szerokość × wysokość × głębokość) 220 × 1170 × 390 mm.


Automatyczny szlaban SH300

Automatyczny szlaban SH300

Maksymalna szerokość blokady automatycznego szlabanu SH 300 wynosi 3,75 m.

Ten model szlabanu jest polecany do zamykania często użytkowanych wjazdów i wyjazdów ze względu na wyjątkowo krótki czas otwierania (ok. 2,4 s) i dużą liczbę dopuszczalnych cykli otwierania na dobę (maks. 5 000). Maks. 10 mln całkowitej liczby cykli świadczy o jego wyjątkowej trwałości.

W miejscach o nieograniczonej wysokości przejazdu montowane są szlabany z ramieniem płaskim lub okrągłym. Natomiast do obiektów o ograniczonej wysokości przejazdu odpowiedni jest szlaban SH 300 w wersji z łamanym ramieniem.

Automatyczny szlaban SH600

Automatyczny szlaban SH600

Maksymalna szerokość blokady automatycznego szlabanu SH 600 wynosi 6,14 m, a okrągłe ramię szlabanu decyduje o jego wyjątkowej wytrzymałości. Czas otwierania i zamykania tego modelu szlabanu wynosi mniej niż 8 sekund przy maksymalnej liczbie 1600 cykli na dobę. Dodatkową stabilność szlabanu zapewnia dwustronna podpora ramienia.


Automatyczny szlaban SH800

Automatyczny szlaban SH800

Automatyczny szlaban SH 800 z ramieniem ośmiokątnym zapewnia maksymalną szerokość blokady 10,47 m i największą wytrzymałość. Czas otwierania i zamykania wynosi ok. 12 sekund, a maksymalna liczby cykli otwierania na dobę: 240. Dodatkową stabilność szlabanu zapewnia dostępne standardowo dwustronne mocowanie ramienia. Istnieje również możliwość wyposażenia szlabanu w ruchomą podporę, stałą podporę i "firankę" podwieszaną do ramienia.

Systemy obsługi identyfikacji

Systemy obsługi identyfikacji

Oprócz pętli indukcyjnych, które wysyłają sygnał do otwarcia systemu kontroli dostępu po wykryciu pojazdu, oferujemy szereg innych możliwości sterowania szlabanami.

Jednostka sterowania zintegrowana z obudową szlabanu umożliwia jego otwieranie przy użyciu stacjonarnych elementów obsługi, takich jak sterownik kodowany cyfrowo lub nadajnik radiowy, bez konieczności instalowania w tym celu dodatkowej kolumny kontrolnej.

Otwieranie szlabanu może być też realizowane poprzez rozpoznanie numerów tablic rejestracyjnych, przy pomocy smartfonu z kodem QR, a także kart transpondera RFID lub kart z kodem QR w połączeniu z instalacją kolumny kontrolnej.