ZADZWOŃ+48 600 410 528

PHU Mariusz Mażul, ul. Gorzowska 16, 66-432 Baczyna

Wyjątkowy komfort i przekonujące bezpieczeństwoNapędy do bram Bram wjazdowych Gorzów

Napędy do bram » Bram wjazdowych

Mamy duże doświadczenie z następującymi producentami:

Nikt nie lubi wysiadać z samochodu w środku nocy lub gdy wieje wiatr i pada deszcz, aby otworzyć bramę garażową. Korzystając z napędu do bramy można, nie wysiadając z samochodu, szybko, wygodnie i bezpiecznie otworzyć swoją bramę garażową za pomocą pilota.

Firma Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów:
• komfortowy i szybki SupraMatic,
• niedrogi ProMatic
• oraz napęd do garaży bez przyłącza energetycznego ProMatic Akku.


Napędy Hörmann do bram garażowych to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania.

Wszystkie napędy do bram garażowych są standardowo wyposażone w nowoczesny system sterowania radiowego BiSecur. Innowacyjny system BiSecur z funkcją odczytu położenia bramy zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi bramy garażowej oraz wjazdowej.

Szczegółowe informacje o oferowanych przez nas napędach do bram garażowych znajdą Państwo w prospekcie.

Dostępna opcjonalnie bramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej i bramy wjazdowej Hörmann, drzwiami zewnętrznymi* Hörmann i innymi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu. Dodatkowo w aplikacji wyświetlane jest położenie bramy garażowej i wjazdowej z napędem oraz stan zaryglowania drzwi zewnętrznych*.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w prospekcie „Bramka LAN/WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona” i na stronie www.bisecur-home.com.

* z wyposażeniem specjalnym.

Powody, dla których warto wybrać napędy Hörmann do bram garażowych: